¨Želim vam zahvaliti za posebno služenje javnom dobru i promicanju vrijednosti života¨
BISKUP S NOVINARIMA

"Može čestitanje biti običaj, ali od običaja se ne živi. Božić je sadržaj koji je u naše ljudsko postojanje ugradio Bog rođenjem Isusovim, kao čovjeka u siromašnoj betlehemskoj štalici. Zagledani u taj Božji put volio bih kad bismo s velikom osjetljivošću i mi znali usvajati poruke tog otajstva, a onda i vi novinari", rekao je požeški biskup Antun Škvorčević na tradicionalnom božićnom prijemu za požeške novinare.
- Ovom prigodom želim vam zahvaliti za posebno služenje javnom dobru, informacijama i promicanju vrijednosti života. Želim se spomenuti ovom prigodom, ne samo vaših poteškoća koje nosite, nego osobito preminule novinarke Verice Rebrine. Ona je uvijek s posebnim raspoloženjem sudjelovala na ovim našim susretima i s požrtvovnošću, počesto ne bez velikih nevolja, služila našoj javnosti kao novinarka. Neka joj Bog udijeli puninu svog života, a nama i po njezinom primjeru da hrabrosti da i u svom osobnom životu i poslanju činimo ono što je vrijedno i dobro - poručio je biskup Antun Škvorčević.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
