Društvo

¨Želimo poslati poruku da je i danas, u vremenu u kojem živimo, moguće zajedništvo¨

40 GODINA ŽUPE

¨Želimo poslati poruku da je i danas, u vremenu u kojem živimo, moguće zajedništvo¨

Jučer je u župi Sv. Leopolda Mandića održan Dan župnog zajedništva, povodom 40-te obljetnice postojanja župe i 150. obljetnice rođenja zaštitnika župe Sv. Leopolda Mandića.

Župljani sa svojom djecom koja idu u vrtić Sv. Leopolda Mandića, mladim križarima i vjeroučenicima iz osnovne škole, kroz razna su scenska događanja uz pjesmu pokazali kreativnost, ali i dušu mladih ljudi.

Nakon programa u crkvi, prepustili su se razonodi i rekreaciji kroz razne igre nakon čega su se zajednički družili oko stola s preko 600 obroka graha i palačinki, a svakako da slavlje nikako ne može biti bez pjesme i tambure osobito kod nas u Slavoniji pa ni toga nije nedostajalo.

- Mi kao župa želimo poslati poruku jedni drugima, ali i ljudima oko nas da je i danas u vremenu u kojem mi živimo moguće zajedništvo. Utoliko što mi jednostavno kažemo da živeći jedni za druge možete pomoći uz mene da drugi žive - poručio je župnik Jozo Jurić.

Pogledajte fotogaleriju druženja župljana Župe sv. Leopolda Mandića.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana