Žena izletjela u zavoju i zabila se Opelom u betonski stup HEP-a (FOTO)
U NOVIM MIHALJEVCIMA

Prometna nesreća s ozlijeđenom osobom dogodila se jutros iza 8 sati u Novim Mihaljevcima na cesti Požega - Velika. Saznajemo kako je žena vozeći Opel Astru izgubila kontrolu nad vozilom, izletjela s ceste u zavoju te se zabila u stup javne rasvjete koji nosi i kablove za distribuciju električne energije.
Neslužbeno saznajemo kako je žena nakon nesreće izišla iz vozila te da se radi o lakšim ozljedama, ali da je pod stresom. Na mjesto događaja ubrzo su stigla kola hitne pomoći koja su vozačicu prevezla u požešku bolnicu. Promet cestom odvija se bez zastoja, a više o uzrocima znat će se nakon što policija obavi očevid.
Neslužbeno saznajemo kako je mogući uzrok nesreće neprilagođena brzina uvjetima na cesti, a da je na cesti, prema izjavama mještana, bilo i sporadično zaleđenih dijelova kolnika.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
