Župan traži ograničavanje potrošnje pitke vode
ALADROVIĆ PRIHVATIO RONKOV ZAHTJEV

Od svih potrošača pitke vode iz vodoopskrbnog sustava traži se radionalno korištenje vode u domaćinstvu i gospodarstvu, stoji u današnjoj odluci požeško-slavonskog župana Marijana Aladrovića.
Župan se, dakle, složio s nedavnim zahtjevom požeškog gradonačelnika i predsjednika Uprave Tekije Zdravka Ronka i direktora Ante Kolića koji su od njega zatražili odluku o ograničavanju korištenja pitke vode zbog sve manjih zaliha u spremnicima Tekije.
Osim odluke prema krajnjim potrošačima, župan traži i od vodoopskrbih tvrtki na našem području, a to su Tekija u Požeštini i Komunalac u Pakracu, da stave u funkciju sva raspoloživa izvorišta koja se ne nalaze u njihovu sustavu te da maksimalno ograniče potrošnju vode za navodnjavanje, zalijevanje nogometnih igrališta, pranje ulica i slično.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



