Život

Baka Ljuba proslavila 100. rođendan: ʺHvala svima, sad opet krećem od 1. godine!ʺ

Vedrina duha, upornost i optimizam dovele su našu baku Ljubu do stotog rođendana.

Slika

Vedrina duha, upornost i optimizam dovele su našu baku Ljubu do stotog rođendana. Uz pomoć dragih skoro stotinu ljudi, baka Ljuba je proslavila i taj veliki dan i kako sama kaže: ”Sad opet krećem od 1. godine!".

Njene unuke se zahvaljuju svima koji su baki poslali čestitke za rođendan, čestitke su bile veliki dio proslave jer su krasile mjesni dom u Orljavcu gdje je proslava održana. 

"Zahvaljujemo svim Orljavčanima koji su nam pomogli u organizaciji i realizaciji proslave, Mjesnom odboru i DVD-u Orljavac, župniku Lasoviću, rodbini i prijateljima koji su došli iz raznih krajeva da bi uveličali taj dan.

Zahvaljujemo na svim poklonima, čestitkama i cvijeću koji su obradovali baku Ljubu.

Najviše ju je oduševio poseban poklon; nova motika i lučice jer, vjerovali ili ne, ona i dalje kopa u svom bostanu.

Posebno se zahvaljujemo 034 portalu na objavi priče i velikodušnom poklonu baki. Ona je istinski uživala u proslavi i sretna je što je vidjela mnoge joj drage ljude.

Do neke slijedeće proslave dala nam je savjet da se slažemo i volimo, da radimo i budemo vrijedni", kažu unuke. 

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana