Boksački klub Radnički iz Slavonskoga Broda odnio tri zlata na prvenstvu Hrvatske
Proteklog vikenda Split je bio domaćin prvenstva Hrvatske u boksu za žene i mlađe seniore.

Proteklog vikenda Split je bio domaćin prvenstva Hrvatske u boksu za žene i mlađe seniore. Na ovom velikom natjecanju, sjajne rezultate ostvario je boksački klub Radnički iz Slavonskoga Broda i kući se vratio sa čak tri zlata. Osvojili su ih redom: Petra Mikulić u kategoriji kadetkinje - 54 kg, Ana Lović u kategoriji mlađe seniorke - 64kg i Antun Lovaković u kategoriji mlađi seniori - 60 kg. Posebno zanimljive bile su borbe Ane Lović koja je i polufinale i finale završila prekidima.
Osima zlatnim, okitili su se Brođani i brončanim medaljama. Tako su Kristijan Šimić i Ivan Čuma unatoč sjajnim borbama, izgubili u polufinalu. Za klub su nastupili i Antonio Stojanović i Deni Marušić, koji su na bodove u četvrtfinalnim borbama izgubili od prvaka Hrvatske.
Ovim rezultatima, nastavio je Radnički sjajan niz pobjeda svojih boksača. Dokazali su još jednom da je Slavonski Brod bio i ostao, kolijevka vrhunskog boksa.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
