Bravo! Naši kajakaši preveslali 230 kilometara
Završile su još jedne pripreme mlade reprezentacije Hrvatske, a koje su održane u Metkoviću od 14.

Završile su još jedne pripreme mlade reprezentacije Hrvatske, a koje su održane u Metkoviću od 14. do 23. veljače.Na pripremama su sudjelovala četiri naša člana: Leona Pavlešin, Antonela Orkić, Luka Lipovac i Marko Lipovac.
Pripreme su izvršene u gotovo pa 100% od planiranog, izuzev jednog dana kada je puhala bura, a naši članovi su preveslali čak 230 kilometara.Uz dva treninga veslanja dnevno, sportaši su imali i treninge trčanja te teretane, a ukupno se treniralo oko 5 sati dnevno.
Završni dan je održano kontrolno mjerenje na 10 000 metara. U kategoriji djevojaka kajakašica pobijedila je naša Leona Pavlešin, a kod muških kajakaša je pobijedio naš Luka Lipovac. Pripreme je proveo glavni trener reprezentacije Hrvatske prof. Vinko Mijočević u suradnji s Markom Lipovcem koji mu je pomagao te odrađivao sve treninge sa sportašima.
Slijedi nastavak priprema u Slavonskom Brodu, a novo okupljanje reprezentacije je zakazano za mjesec dana.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti


Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:


