Alles nogometno prvenstvo
Društvo

Čak 407 djece upisalo ovogodišnju školu plivanja na požeškim bazenima

Na požeškim gradskim bazenima vrlo je živo još od početka lipnja kada je otvorena ovogodišnja sezona kupanja, a od ovoga tjedna s radom je krenula i škola plivanja koju organizira Požeški sportski savez.- Ovo je smisao rada gradskih bazena, ali i našega rada kao lokalne samo…

Slika

Na požeškim gradskim bazenima vrlo je živo još od početka lipnja kada je otvorena ovogodišnja sezona kupanja, a od ovoga tjedna s radom je krenula i škola plivanja koju organizira Požeški sportski savez.- Ovo je smisao rada gradskih bazena, ali i našega rada kao lokalne samouprave. Naši najmlađi su nam najvažniji i želimo da ljeto provedu u ovom prostoru gdje će ih stručni i obrazovani treneri naučiti plivati. Novina je da ovoga ljeta na bazenima nemamo aktivnu samo Školu plivanja, već smo mogućnost korištenja ovoga prostora omogućili i našim malim kuglačima, košarkašima, tenisačima i drugima. Želim nam svima dugo i toplo ljeto. – poručio je gradonačelnik Darko Puljašić.Kako je rekao voditelj Albinko Bagarić, svaki dan se prijavljuje novi broj djevojčica i dječaka, tako da sada školu pohađa 407 djece podijeljenih u osam grupa i osam učitelja. Polaznici će proći sveukupno 30 sati obuke koja je podijeljena u kategorije neplivača i usavršavanje plivačkih tehnika. S polaznicima rade profesori tjelesne i zdravstvene kulture s višegodišnjim iskustvom u radu škole plivanja.Upisi završavaju danas, a cijena je 100 kuna. S iskaznicom Škole plivanja polaznici imaju slobodan ulaz na Gradske bazene tijekom cijele sezone kupanja. Mogu se upisati djeca koja su stara najmanje 4 godine.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja