Društvo multiple skleroze Požeško slavonske županije: Novo vozilo- nove prilike!
Društveni centar za rekreaciju i rehabilitaciju osoba s invaliditetom kojega je pokrenulo Društvo multiple skleroze Požeško slavonske županije, napokon je dobio svoje dugo očekivano vozilo za prijevoz korisnika/ca na aktivnosti.

Društveni centar za rekreaciju i rehabilitaciju osoba s invaliditetom kojega je pokrenulo Društvo multiple skleroze Požeško slavonske županije, napokon je dobio svoje dugo očekivano vozilo za prijevoz korisnika/ca na aktivnosti.
Vozilo je financirano iz sredstava Europske unije u sklopu projekta: "Most Suradnje"-društveni centar za rekreaciju i rehabilitaciju osoba s invaliditetom (UP.04.2.1.07.0058) sufinanciranoga od strane Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva: "Prostori sudjelovanja - razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice".
"Vozilo je od velikog značaja jer omogućuje osobama s invaliditetom iz ruralnih sredina i onima koji nemaju prijevoz da koriste usluge centra. Prijevoz korisnika/ca obavljaju naši volonteri. Na ovaj način razvili smo novu lepezu socijalnih usluga i učinili naš centar dostupnijim, inkluzivnijim i bogatijim za još veći broj korisnika/ca", rekla je Marijana Šijan, voditeljica projekta.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
