EKONOMSKA ŠKOLA POŽEGA: Zdrav za 5
Tijekom mjeseca listopada u suradnji sa Ministarstvom unutarnjih poslova ,održana su predavanja u svim našim prvim i drugim razredima u sklopu projekta „ZDRAV ZA PET“ – prevencija ovisnosti i zlouporaba droga, koji se već nekoliko godina provodi u našoj školi.

Tijekom mjeseca listopada u suradnji sa Ministarstvom unutarnjih poslova ,održana su predavanja u svim našim prvim i drugim razredima u sklopu projekta „ZDRAV ZA PET“ – prevencija ovisnosti i zlouporaba droga, koji se već nekoliko godina provodi u našoj školi.
Predavanja je održao gospodin Miro Miličević , policijski službenik za prevenciju Policijske uprave požeško-slavonske. Učenici su bili zainteresirani te su aktivno sudjelovali i postavljali pitanja. Informacije koje su dobili koristit će u formiranju svojih stavova o štetnosti konzumacije droga na život i zdravlje.
izvor: Ekonomska škola Požega
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
