EVO GA!!!! Marsonia dobila licencu
"Tražitelju licence NK Marsonia, Slavonski Brod izdaj se licenca za 2.

"Tražitelju licence NK Marsonia, Slavonski Brod izdaj se licenca za 2. HNL za natjecateljsku 2020/21. godinu, uz obvezu odigravanja utakmica 2. HNL na stadionu "Stanko Vlajnić-Dida" Slavonski Brod" piše u odluci Hrvatskog nogometnog saveza.
"Mislim da je ovo sjajan uspjeh ekipe, trenera Braslava Ostojića, i svih koji su pomogli u radu kluba, i svih naših navijača! Ovo je drugi korak od troskoka, još čekamo odluku hoće li se igrati kvalifikacije" rekao nam je kratko izvršni predsjednik NK Marsonie Petar Bašić.
Podsjetimo Marsonia čeka odluku hoće li se kvalifikacije igrati ili neće, a mi smo ponovno pokazali da smo najjači, i ujedinili smo se kada je trebalo. BRAVO!
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
