Gospodarstvo




Gorivo drastično poskupjelo. Vlada i dalje šuti
Od ponoći su na snazi nove cijene goriva.

Od ponoći su na snazi nove cijene goriva. Po tko zna koji tjedan zaredom gorivo poskupljuje, ovaj puta drastično.
Benzin je poskupio 26 lipa.
Dizel je poskupio za 40 lipa.
Autoplin je poskupio za 23 lipe.
I ovoga puta najviše je poskupio dizel. Spremnik od 50 litara skuplji za čak 20 kuna.
Spremnik od 50 litara benzina je 13 kuna skuplji.
Prosječni spremnik autoplina je poskupio za 11.5 kuna.
Hoće li i kada država na reagirati na cijene goriva ili će kao do sada šutjeti i uzimati svoj dio. Hrvati plaćaju najskuplje gorivo u Europi.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Gospodarstvo
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Društvo
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kultura
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
