GRAD OBJAVIO POZIV: Evo detalja
Koordinacijsko tijelo za prevenciju ovisnosti Grada Nova Gradiška i ove je godine organizator i nositelj Programa obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti na području grada Nove Gradiške.

Koordinacijsko tijelo za prevenciju ovisnosti Grada Nova Gradiška i ove je godine organizator i nositelj Programa obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti na području grada Nove Gradiške.
Pozivamo Vas da programske aktivnosti kojima će Vaša ustanova/udruga dati doprinos obilježavanju Mjeseca borbe protiv ovisnosti na području grada Nove Gradiške dostavite Odsjeku za društvene djelatnosti Grada Nova Gradiška na e-mail mihaela.djeraj@novagradiska.hr i marko.cosic@novagradiska.hr, zaključno sa 21. 10.2022. (petak), isključivo na Prijavnom obrascu u prilogu.
Prijave koje stignu naknadno neće moći biti uvrštene u promidžbene materijale.
S poštovanjem,
Predsjednica Koordinacijskog tijela za prevenciju ovisnosti
Grada Nova Gradiška
Ljiljana Lukačević, spec. kliničke psihologije
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
