Grad Požega započeo s isplatom sredstava za radne bilježnice
Grad Požega započeo je s isplatom sredstava za radne bilježnice.

Grad Požega započeo je s isplatom sredstava za radne bilježnice. Podsjetimo, pravo na radne bilježnice, odnosno povrat novca za njihovu kupnju, uz predočenje računa, ostvarili su roditelji učenika od 1. do 8. razreda koji pohađaju osnovnu školu na području grada Požege, no uz osnovne škole kojima je Grad Požega osnivač te Katoličku osnovnu školu u Požegi, Odlukom su obuhvaćeni i učenici od 1. do 8. razreda koji imaju prebivalište na području Grada Požege, a pohađaju osnovnu školu izvan upisnoga područja grada, sukladno važećoj mreži škola.
Sredstva za ovu namjenu osigurana su u visini od 650.000 kuna, a obuhvaćaju oko dvije tisuće učenika.
(IZVOR: www.pozega.hr)
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
