Jigor uspješan u Zagrebu
Na međunarodnom judo natjecanju u Zagrebu, u organizaciji judo kluba Dugave, nastupio je i naš Judo klub Jigoro sa 6 natjecatelja i kući se vratili sa svih 6 medalja.

Na međunarodnom judo natjecanju u Zagrebu, u organizaciji judo kluba Dugave, nastupio je i naš Judo klub Jigoro sa 6 natjecatelja i kući se vratili sa svih 6 medalja.
Na natjecanju je nastupilo 500 natjecatelja iz 39 klubova.
Zlatna djevojčica i ovaj put bila jeVeronika Grbešsa 4 pobjede.
Lovro MarijenovićiMato Ivčetićsu sa jednim porazom u finalu zasluženo osvojili srebrnu medalju.
Lucija Marijenović, Rea KiriLeo Ećimivićsu kroz repasaž i uzastopne pobjede, došli do brončanih odličja.
Ekipu je vodila trenerica Ivana Grbeš.
Jigoro već idućeg vikenda nastupa na Kupu Državnosti u Samoboru.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
