Jigoro ekipno drugi u Sanskom mostu
Na 1.međunarodnom judo turniru održanom u Sanskom Mostu u BIH, nastupili su judaši iz judo kluba JIGORO. U konkurenciji 11 ekipa s oko 130 natjecatelja, Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja te kući odnijeli skoro 100%-tni učinak, 5 zlata i 2 srebra! Fenomenalne borbe odradil…

Na 1.međunarodnom judo turniru održanom u Sanskom Mostu u BIH, nastupili su judaši iz judo kluba JIGORO. U konkurenciji 11 ekipa s oko 130 natjecatelja, Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja te kući odnijeli skoro 100%-tni učinak, 5 zlata i 2 srebra!
Fenomenalne borbe odradili su Ivona Švajda, Ela Škopec, Ela Mijoković, Matko Mijoković te Matej Kukić te osvojili zlata u svojim kategorijama. Nešto manje uspjeha u finalu i sportske sreće su bili Marta Vidmar i Petar Marjanović koji su osvojili srebro u svojoj kategoriji.
U ukupnom poretku, ekipa Jigora osvojila je 2.mjesto što je iznimno veliki uspjeh sa samo 7 natjecatelja koji su danas bili i više nego motivirani i raspoloženi za borbe.Ekipu su vodili treneri Hrvoje Prevolšek i Robert Garc.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
