Još uvijek nije gotovo
U razgovoru s načelnikom Stožera Bošnjakovićem komentirali smo popuštanje mjera.

U razgovoru s načelnikom Stožera Bošnjakovićem komentirali smo popuštanje mjera.
"Ostanimo odgovorni, i nakon popuštanja mjera vidimo da je virus još uvijek tu da je još uvijek prisutan. Imali smo situaciju da smo imali 10-tak dana 17 novooboljelih nakon sto tri tjedna nismo imali niti jednog pozitivnog. Treba još uvijek biti oprezan treba poštivati ove standardne epidemiološke mjere, osobnu higijenu, pranje ruku, držanje fizičke distance, izbjegavanje velikih okupljanja.
Popuštanjem mjera i normaliziranje situacije na neki način normalizira se i život, kada to usporedimo s onim vremenom i režimom propusnica kada je gotovo sve bilo zatvoreno sada je kud i kamo lakše, ipak je život dosta normalniji kako kažemo novo normalno.
Najavljeno je popuštanje drugih mjera, dozvoljavanje većih okupljanja ako to epidemiološka situacija bude dozvoljavala, nadam se da će sve biti dobro i da ćemo se vratiti barem u približno ono stanje prije epidemije" rekao je Bošnjaković.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
