Juniori Slavonije u polufinalu Regionalnog nogometnog kupa ugostit će prvoligaša, NK Osijek
POŽEGA - Juniori Slavonije su nakon osvajanja Županijskog nogometnog kupa, u četvrtfinalu Regionalnog kupa (Kup HNS - Središte Osijek) svladali Slogu (Nova Gradiška) boljim izvođenjem jedanaesteraca i tako osigurali plasman u polufinale tog natjecanja.

POŽEGA - Juniori Slavonije su nakon osvajanja Županijskog nogometnog kupa, u četvrtfinalu Regionalnog kupa (Kup HNS - Središte Osijek) svladali Slogu (Nova Gradiška) boljim izvođenjem jedanaesteraca i tako osigurali plasman u polufinale tog natjecanja.
Za protivnika su igrači trenera Krešimira Brkića dobili prvoligaša, NK Osijek, a ta utakmica bi se trebala odigrati u Požegi, u srijedu, 11. 11. 2020. s početkom u 14,00 sati, ali se dogovorom klubova može odrediti i drugi termin.
U drugom polufinalu igrat će Elektra (Osijek) i Cibalia (Vinkovci).
(Izvor:sport-pozega.hr)
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
