Leona Bošnjak osvojila zlato na turniru u Laktašima
Judaši jk „Valis aurea“ jučer 10.2 i danas 11.2. posjetili su međunarodni judo turnir „Laktaši open“. Na turniru je sudjelovalo oko 800 natjecatelja iz 57 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Crne gore. Naš klub je prvi dan predstavljalo 4 natjecatel…

Judaši jk „Valis aurea“ jučer 10.2 i danas 11.2. posjetili su međunarodni judo turnir „Laktaši open“. Na turniru je sudjelovalo oko 800 natjecatelja iz 57 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Crne gore. Naš klub je prvi dan predstavljalo 4 natjecatelja kojih je medalju uspjela osvojiti jedino Leona Bošnjak i to zlato u uzrasnoj kategoriji do 10 godina i borncu u uzrasnoj kategoriji do 12 godina, dok su Noa Špiranec do 14 god, Antonio Vuković i Patrik Janjiš do 12 god unatoč odlično odrađenim borbama osvojili 5. mjesto. (FOTO) Drugi dan nastupao je Mislav Mandić u juniorskom uzrastu nažalost ovog puta ostao je bez plasmana. Oba dana natjecatelje je pratio trener Miroslav Mandić. Nadamo se da će se natjecatelji okititi s više medalja iduće natjecanje, a do tada im želimo puno upornosti i volje u daljnjem treniranju! (FOTO)
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
