Leona Pavlešin i Antonela Orkić osvojile visoko 4. mjesto u Mađarskoj!
Završen je i drugi dan natjecanja na Turniru olimpijskih nada u Mađarskoj (Szeged).

Završen je i drugi dan natjecanja na Turniru olimpijskih nada u Mađarskoj (Szeged).
Naše djevojke Leona Pavlešin i Antonela Orkić u direktnom A finalu na 1000m u kategoriji djevojaka do 17 godina osvajaju 4. mjesto iza dvaju Mađarskih posada i Čehinja koje su bile 3.
Veslane su i utrke na 500m, a u polufinala su se plasirali svi naši predstavnici: Antonela Orkić, Luka Lipovac, Mihael Veočić i Leona Pavlešin koja je bila najbliže do plasmana u A finale, a izgubila ga je za samo 0,81 sekunde, a opet je nesretna po nju bila ponovno Čehinja.
Sutra su polufinalne utrke na 500m, a nakon kojih slijede A i B finala.
Držimo fige našim predstavnicima.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
