Maja Grdiša odlična na 15. Prvenstvu Hrvatske u gađanju samostrelom
U Donjoj Stubici održano je 15. Prvenstvo Hrvatske u gađanju samostrelom na 18 metara u dvorani. Nastupili su svi Hrvatski samostreličari među njima i Maja Grdiša iz Streljačkog kluba "Požega". U jakoj konkurenciji Maja je kod žena zauzela 3. mjesto pojedinačno, dok je prošl…

U Donjoj Stubici održano je 15. Prvenstvo Hrvatske u gađanju samostrelom na 18 metara u dvorani. Nastupili su svi Hrvatski samostreličari među njima i Maja Grdiša iz Streljačkog kluba "Požega". U jakoj konkurenciji Maja je kod žena zauzela 3. mjesto pojedinačno, dok je prošlogodišnja prvakinja završila kao četvrta sa zaostatkom od 15 krugova iza Maje. Ovim je završila sezona u dvorani i sad predstoje natjecanja na otvorenom i kvalifikacije za Prvenstvo svijeta koje se održava u kolovozu u Rusiji.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
