Novinari na doručku s gradonačelnikom Darkom Puljašićem i njegovim zamjenicima
Gradonačelnik Darko Puljašić danas je održao druženje s novinarima uz "slavonski doručak" u restoranu Grgin dol."Kako kaže narod, "Bolje da nestane selo nego običaj" tako je običaj da pred kraj godine ako ne i češće sjednemo, porazgovaramo i podružimo se.Grad Požega, ja kao …

Gradonačelnik Darko Puljašić danas je održao druženje s novinarima uz "slavonski doručak" u restoranu Grgin dol."Kako kaže narod, "Bolje da nestane selo nego običaj" tako je običaj da pred kraj godine ako ne i češće sjednemo, porazgovaramo i podružimo se.Grad Požega, ja kao gradonačelnik i moji zamjenici imamo jedan kvalitetan i dobar odnos sa svim novinarima koji rade i funkcioniraju na području grada Požege. Zato smatram da je bitno da vam se zahvalim na jednom korektnom i poštenom prenošenju svih oni vijesti i što se dešavalo u Požegi, što informirate naše sugrađane i što ste redovito vrlo konkretni, korektni i moram priznati da mi je drago kada imate određene sugestije i prijedloge.Vama hvala i svako dobro vam želim za Božić i Novu Godinu." - rekao je gradonačelnik Darko Puljašić
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
