O sreći i kvaliteti života u svom videu govore studentice iz Slavonskog Broda, Nove Gradiške i Osijeka
Studentice Ekonomsko fakulteta u Osijeku koje dolaze iz Slavonskog Broda, Nove Gradiške i Osijeka napravile su zanimljivi video.

Studentice Ekonomsko fakulteta u Osijeku koje dolaze iz Slavonskog Broda, Nove Gradiške i Osijeka napravile su zanimljivi video.
"Cilj ovog projekta bio je osvijestiti ljude o sreći i kvaliteti života u Hrvatskoj. O sreći su ispitivale malenu djecu iz različitih zemalja svijeta i utvrdile da je sreća svih nas zapravo ista, a to su male stvari. U projektu su sudjelovali i brojni sponzori kao što je osječki Hokus Okus.
Tijekom projekta dijelile su brojne nagrade na Instagramu, svakodnevno objavljivale šarene slike s našeg brodskog Keja i tako ljude osvijestile da je sreća svuda oko nas", ispričala nam je jedna od studentica Ivana Jukić.
U projektu su sudjelovala 33 tima, a u ovom timu su Valentina Lilić, Ivana Jukić, Sara Devčić, Brigita Hiller, Emili Glavaš i Vinka Logožar. Video im je izradio Ivan Šipoš (Blacksheep Cinema) na čemu su mu jako zahvalne.
Podržite naše studentice u ovom projektu, odvojite par minuta i lajkajte video. Svaki pregled im je važan!
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
ODRŽANA SKUPŠTINA AK POŽEGA: Unatoč rastu broja članova, klub poslovnu godinu završio s gubitkom
07. 05. 2026.NA PLETERNIČKOJ TRŽNICI: Najbolje pite pripremile Anđa Sivonjić i Zora Valentić
06. 05. 2026.
Od stipendija budućim liječnicima do besplatnog ljetovanja: Županija, gradovi i općine nastavljaju sa zajedničkim projektima
06. 05. 2026.

Anketa
Novi dizajn 034portala mi je: