Alles nogometno prvenstvo
Društvo

Od maratonske utrke do druženja pod velikim šatorom uz Mariju Pavković Snašu i Ivana Štivića

Od maratonske utrke do druženja pod velikim šatorom uz Mariju Pavković Snašu i Ivana Štivića

Drugi dan Međunarodnog konjičkog turnira u Pleternici protekao je u vožnji  maratona, koja je zbog iznimno vrućeg vremena pomaknuta u termin poslije 18 sati. Brojni posjetitelji družili su se pod velikim šatorom te uživali u bogatoj gastronomskoj ponudi, glazbenom nastupu Tamburaškog sastava „Zlatna dolina“ i Marije Pavković Snaše, te Ivana Štivića sa „Slavonskim vezom“.

Tražilo se mjesto više, a uz glazbu i pjesmu poznatih slavonskih izvođača se zaplesalo i zaigralo kolo. Poslije 23 sata posjetitelji su mogli na velikom videozidu pogledati utakmicu Hrvatska-Gana, a nakon pobjede naše reprezentacije, druženje je uz pjesmu i ples nastavljeno do sitnih sati.


Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja