ʼOsječanin je primljen u bolnicu zbog sumnje na koronavirus!ʼ
Pacijent je, pet dana u bolnici, a sad je u izolaciji.

Pacijent je, pet dana u bolnici, a sad je u izolaciji. Još pokušavaju ustanoviti kako je mogao doći u doticaj s virusom. Radi se o muškarcu iz Osijeka...
Muškarac u bolnici u Osijeku jest pod sumnjom da je zaražen koronavirusom, potvrdio nam je ravnatelj Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Krunoslav Capak. Jučer je testiran nekoliko puta, i nalaz još nije zaključen, kaže Capak.Kako neslužbeno doznajemo, napravljena su četiri testa, danas se rade novi jer se sumnja na zarazu opasnim virusom.
Pacijent je, pet dana u bolnici, sad je u izolaciji. Još pokušavaju ustanoviti kako je muškarac mogao doći u doticaj s virusom. Navodno je bio u Šangaju.Muškarac je iz Osijeka. Osječka je bolnica spremna za virus, kaže Capak.
Izvor: www.24sata.hr
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
