SDP održao domjenak za novinare
Jučer se u prostorijama SDP-a u Slavonskom Brodu održao tradicionalni domjenak za novinare.

Jučer se u prostorijama SDP-a u Slavonskom Brodu održao tradicionalni domjenak za novinare.
"U SDP-u je ove godine bilo radno i uspješno. Iza nas su europarlamentarni izbori s vrlo dobrim rezultatima i osvojena četiri mandata. Već nas ovog vikenda očekuje prvi krug predsjedničkih izbora. Iskoristila bih ovu priliku pozvati građane da izađu na izbore i biraju kandidata moderne, civilizirane i normalne Hrvatske jer su ovi izbori iznimno važni za jačanje pravedne držav", rekla je predsjednica Županijskog SDP-a Marina Opačak Bilić, piše SBplus.
Novinari su pitali što je s nesuglasicama unutar stranke.
Nesuradnja postoji, a odluka Županijskog odbora donesena je, prije svega, u cilju jačanja stranke jer postojeća struktura nije nudila budućnost. Dužnost je Županijskog odbora i mene same kao predsjednice da jačamo i štitimo vrijednosti socijaldemokracije i samo oni koji ih provode mogu biti dio tima. Tko god koristi stranku ili vlast za svoj osobni napredak, ne radi za opće dobro. Dodaje Opačak-Bilić, piše SBplus.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



