STK POŽEGA: Ivan odnio prvo mjesto na velikom turniru u Zagrebu
398 natjecatelja ovoga vikenda je nastupilo na velikom turniru koji je okupio igrače iz Hrvatske i iz inozemstva.

398 natjecatelja ovoga vikenda je nastupilo na velikom turniru koji je okupio igrače iz Hrvatske i iz inozemstva.
Stolnoteniski klub Požega nastupio je sa većim brojem natjecatelja u više starosnih kategorija a svoje prvo postolje na državnim natjecanjima osvojila je Nera Vujasinović zauzimanjem trećega mjesta dok je Ivan uz tešku i napetu borbu ponovno zauzeo prvo mjesto u kategoriji Najmlađih kadeta.
Nadalje, Tom Pirc 5. Mjesto, zabilježio i prvu pobjedu u starijem godištu a nastupali su još Marta Šipek , Laura Ambruš , Lucija Novak , Luka Budimir , Ana Idlbek, Marija Šipek
Čestitke našim malim takmičarima i trenerima Nikolini, Hrvoju i Rajku te zahvala roditeljima na angažmanu i pomoći.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
