STK Požega: Ivano Špehar i Ivan Smiljanić pojedinačni prvaci regije, Eva Josipović viceprvakinja
Ovoga vikenda idržsno je Prvenstvo regije za klince i najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje u Slavonskom Brodu.

Ovoga vikenda idržsno je Prvenstvo regije za klince i najmlađe kadete i najmlađe kadetkinje u Slavonskom Brodu. Igrači našega kluba i grada predstavili su nas u lijepom svjetlu te svojim pobjedama promovirali sport , druženje i rad na najljepši način.
Za STK Požegu nastupili su u kategoriji Klinci; Ivano Špehar koji je zauzeo prvo mjesto, Tom Pirc i Mato Ivčetić treće mjesto dok je naš najmlađi natjecatelj zauzeo prvo mjesto u kategoriji utješnih dijela natjecanja.U kategoriji Najmlađih kadeta nastupili su ; Ivan Smiljanić sa prvom mjestom dok su Špehar Ivano i Pirc Tom zaustavljeni na korak do polufinala za njih starijoj kategoriji.
Također, u kategoriji utješnog dijela natjecanja
1. mjesto Škoko Zdelar Vigo
2. mjesto Škoko Zdelar Niko
3. mjesto Jakov Bilobrk
3. mjesto Mato Ivčetić
Lijepi veliki uspjeh u Najmlađim kadetkinjama ostvarila je Eva Josipović svojim drugim mjestom.
Svakako treba spomenuti da su rezultati uvijek vezani na veliki rad djece i trenera te da smo time pokazali apsolutnu dominaciju dječjeg stolnog tenisa u regiji. Svakoga dana imamo upite za članstvo nove djece i postajemo sve jači i ozbiljniji klub u kojemu su djeca na prvom mjestu.
Čestitke djeci, roditeljima i trenerima na ovom odličnom rezultatu !
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
