Učenici 4. razreda izradili čestitke za štićenike Doma za starije i nemoćne Velika
"BAKO MOJA, FALIŠ MI! DIDA, KAKO SI?" Dobro djelo, topla riječ i veliki osmijeh ne koštaju ništa, ovih blagdana posebno, a vrijede neizmjerno puno. Za najdraže bake i djedove Doma za starije i nemoćne osobe Velika , učenici 4.a razreda s učiteljicom Vesnom Šuster, izradili s…

"BAKO MOJA, FALIŠ MI! DIDA, KAKO SI?"
Dobro djelo, topla riječ i veliki osmijeh ne koštaju ništa, ovih blagdana posebno, a vrijede neizmjerno puno.
Za najdraže bake i djedove Doma za starije i nemoćne osobe Velika , učenici 4.a razreda s učiteljicom Vesnom Šuster, izradili su personalizirane čestitke s porukom za svih 124 korisnika i i osoblje.
U želji da razvedre naše najstarije potrudili su se pokazati im da nisu sami, da misle na njih i da im svojom kreativnošću unesu dio božićne čarolije u njihov dom.
izvor: OŠ Mladost Jakšić- FB
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
