Učenici OŠ Julija Kempfa posjetili ljame na OPG-u Zovko
Učenici 1.a. i 2.a razreda jučer su sa svojim učiteljicama i učiteljicama PB posjetili selo Golobrdce. Iz Požege smo išli vlakom. Iako bas je kiša omela, bili smo hrabri nismo odustali i sunce nas je obasjalo. Na OPG Zovko nas je dočekao vlasnik Darko koji nam je pokazao lja…

Učenici 1.a. i 2.a razreda jučer su sa svojim učiteljicama i učiteljicama PB posjetili selo Golobrdce.
Iz Požege smo išli vlakom. Iako bas je kiša omela, bili smo hrabri nismo odustali i sunce nas je obasjalo. Na OPG Zovko nas je dočekao vlasnik Darko koji nam je pokazao ljame, jelene, muflone, ovce i srne. Kasnije smo šetali selom i vidjeli brojne žitarice i razne povratne kulture te razliku sela i grada.
Izlet smo završili igrom na obližnjem igralištu. Bilo je prekrasno- stoji u objavi OŠ Julija Kempfa
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
