Uspješnim predstavljanjem na Šibenskom plesnom festivalu UO Plesna radionica Ilijane Lončar ulazi u novu 23. plesnu sezonu
Umjetnička organizacija Plesna radionica Ilijane Lončar nedavno se vratila s 11.izdanja Šibenskog plesnog festivala održanog 25.

Umjetnička organizacija Plesna radionica Ilijane Lončar nedavno se vratila s 11.izdanja Šibenskog plesnog festivala održanog 25. - 30. srpnja 2022. Požešku suvremenu plesnu scenu predstavilo je 10 plesačica s najviše godina provedenih u plesnim dvoranama: Hana Krpan, Lora Matoš, Jurja Mautner, Karla Paukner, Marta Matošević, Larisa Zelenbaba, Ramona Bilić, Katarina Musić, Hana Prpić i Tonka Potnik. Polusatni program " Plesom kroz život" pratilo je mnoštvo gostiju na šibenskoj Poljani. Tijekom šest dana festivala Šibenik je živio slaveći ljepotu i snagu plesne umjetnosti.
Uz glavni program na šibenskim tvrđavama u sklopu kojega su nastupili mnogobrojni plesni umjetnici iz Hrvatske, SAD-a, Mađarske, Izraela i Srbije, za Šibenčane i njihove goste organizirane su plesne predstave i nastupi na trgovima i ulicama. Djeca i mladi pohađali su plesne radionice, a među profesionalcima u plesu snažno je odjeknula panel rasprava Feminizam u umjetnosti – povezane plesom održanoj u Kući umjetnosti Arsen.
Uspješnim završetkom posljednjeg gostovanja, UO Plesna radionica Ilijane Lončar u pripremi je upisa u novu 23. plesnu sezonu koja će započeti s prvim danom školske godine. 5. rujna 2022. Službeni datum početka upisa je 15. kolovoza putem web stranice www.ilijanaloncar.hr
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
