Uživajte u prizorima prave zimske idile i OSTANITE DOMA!!!
Stigao nam je i prvi snijeg i to rano u proljeće.

Stigao nam je i prvi snijeg i to rano u proljeće. Vjerujemo da Vas je većina jedva dočekala da uživa u ovim zimskim prizorima s obzirom na to da je ove godine zima bila jako blaga. No, mi Vas i dalje podsjećamo kako je najbolje ostati kod kuće!!
FOTO: Siniša.V.
Iz Stožera civilne zaštite također poručuju da iako se vani stvorio deblji snježni pokrivač i nije najbolje vrijeme za zimske radosti. U Hrvatskoj je trenutno zaražena 361 osoba, a taj se broj više ne mijenja iz dana u dan, već iz sata u sat!
Ovim putem molimo sve roditelje da se i dalje pridržavaju svih propisanih mjera. Vjerujemo da su bijeli prizori od jutros jako razveselili svu djecu, ali trenutno je za Vas i Vašu djecu najbolje da ostanete dome te uživate u pogledu na pravu zimsku idilu.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
